כל מוצרי התאורה לגינה ולמרפסת בהנחה עצומה של 25%!

הנחה אין תוקף
קניתם ב-₪250 או יותר? קבלו משלוח חינם עד הבית!

כמה זמן לוקח לשלוח מוצרים מ-KSP?

משלוח לנקודת איסוף ב-54 סניפי KSP - 1 עד 8 ימי עסקים - ללא עלות. משלוח לבית הלקוח - 1 עד 10 ימי עסקים - המחיר תלוי בסוג המוצר.

האם הבשמים ב-KSP מקוריים?

100% מקוריים. מקור היבואן אינו מהווה סמכות לאותנטיות.

KSP: מגוון רחב של מוצרים

KSP מציעה מגוון רחב של מוצרים בעיקר מקבוצת האלקטרוניקה. ישנם טלפונים סלולריים, מכשירי חשמל ביתיים, טאבלטים למוצרי בריאות, מחשבים ניידים, כושר וספורט, פריטי צעצועים ועוד.

בכל סוף שבוע, מיום חמישי עד חצות שבת, יש ב-KSP מחלקת מבצעי סוף שבוע.

מחשבים ומחשבים ניידים ב-KSP: מגוון טוב של מחשבים ניידים, טאבלטים, רכיבי מחשב, וציוד היקפי למחשב. אל תשכחו להשתמש בקופון KSP כדי לקבל הנחות ענק על כל הרכישות הללו.

הנחה KSP

הנחות על כל מוצרי האלקטרוניקה והאביזרים ב-KSP – בסעיף מכשירי חשמל תמצאו מוצרים הקשורים לניקוי ואקום ורצפה, מכשירי מטבח, מכשירי מיזוג אוויר, רכיבי מערכת בית חכם ומוצרים ביתיים אחרים. ניתן לרכוש את כל המוצרים הללו במחירים מוזלים עם קופונים KSP. בעודכם נהנים ממגוון האפשרויות, אל תשכחו להשתמש בקוד קופון KSP כדי לקבל הנחות מדהימות על כל המוצרים.

coupon KSP

קוד קופון ksp: הנחות על כל מוצרי האלקטרוניקה והאביזרים ב-KSP – בסעיף מכשירי חשמל תמצאו מוצרים הקשורים לניקוי ואקום ורצפה, מכשירי מטבח, מכשירי מיזוג אוויר, רכיבי מערכת בית חכם ומוצרים ביתיים אחרים. ניתן לרכוש את כל המוצרים הללו במחירים מוזלים עם KSP קופונים. בעודכם נהנים ממגוון האפשרויות, אל תשכחו להשתמש KSP קוד הנחה כדי לקבל הנחות מדהימות על כל המוצרים.

KSP coupon

טלפונים סלולריים ואביזרים נלווים

בחלק זה תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי טלפונים סלולריים וסמארטפונים ממותגים כמו סמסונג, Huawei, Xiaomi, לנובו (Lenovo), Honor, OnePlus, Asus ו-Oppo. אביזרים כמו כיסויים, מגיני מסך, כבלים, מארזים ניידים, מטענים, סטנדים ומחזיקים ו-AirPods – כל אלה במחירים מוזלים באמצעות ksp קופון

.

KSP coupon code